Zobacz

MusicaLOVE
Data: 23 II 2014 / 19:00
Miejsce: Sala koncertowa
Broadway Street - the Show

 

 

 

 

 

MusicaLove Broadway Street - to najnowsza odsłona wyjątkowego autorskiego projektu musicalowego Jakuba Wociala pt. "Broadway Street the Show", w którym przed naszymi oczami - podobnie jak zdjęcia w starym albumie - ukażą się znajome sceny wyśpiewanych miłosnych wyznań, pragnień, rozczarowań i tęsknot.

 

Trudno tu wymienić przebogatą paletę uczuć i emocji jakie zapewnią nam gwiazdorskie wykonania najbardziej znanych miłosnych songów ze słynnych musicali, głównie autorstwa Andrew Lloyda Webbera.

 

MusicaLove Broadway Street rozpoczniemy jak u Hitchoca - od trzęsienia ziemi - a więc od niepokornego Bulwaru zachodzącego słońca - musicalu i filmu, które stały się ikoną Hollywood. Pochodząca z tego musicalu piosenka Tak, jak byśmy się nigdy nie żegnali da nam przedsmak wielu uniesień i wzruszeń.

 

Dalej bowiem będziemy z Evitą nucić jakże znajome Nie płacz za mną Argentyno, a z Magdaleną z kultowego Jesus Christ Superstar wzdychać Jak mam Go kochać?... oraz przeżyjemy głęboko song Jezusa w Getsemani.

 

Świeżo zakochani z musicalu Whistle Down The Wind dowiedzą się jak Okropnie jest marnować pocałunek, a ciężko doświadczeni nieodwzajemnioną miłością mogą odnaleźć bliskie sobie klimaty w mrocznym a zarazem fascynującym Upiorze w operze. To on opowie nam o romantycznej nocy, która rozpaliła uczucia i która pomogła mu stworzyć piękną muzykę, ale również przestrzeże nas, że zawiedziona miłość prowadzi tam, skąd nie ma już powrotu.

 

Z kolei musical Kobieta w bieli podpowie nam w jakich zabawnych miłosnych sytuacjach wszystko może ujść na sucho oraz zapewni, że warto się starać dla ukochanej osoby, bo dla zakochanego Z tobą lecz bez ciebie nie ma sensu.

 

Wreszcie zwieńczeniem naszego wieczoru będą przeboje z musicalu : Love Never Dies, które przypomną nam, że rozbita dusza nie może być żywa i cała, dopóki nie połączy się z przeznaczoną sobie połową, bowiem prawdziwa miłość nigdy nie umiera. Jesteśmy pewni, że nasi Widzowie pozostaną z tym właśnie, optymistycznym  przesłaniem, a usłyszane tutaj MusicaLove przeboje pozostaną na zawsze w ich sercach.


Wszak songi te - tak jak miłość, którą opiewają - są już nieśmiertelne!

 

 

Soliści:

 

Jakub WOCIAL

Paulina JANCZAK

Aleksandra BIEŃKOWSKA

Katarzyna ŁASKA

Michał RUDAŚ

Małgorzata DUDA-KOZERA


oraz ORKIESTRA ROZRYWKOWA pod batutą Tomasza FILIPCZAKA

 

 

szczegóły na stronie TEATRU RAMPA

 

 

Bilety: 45, 55 zł Ticketportal.pl, Biletyna.pl, Kupbilecik.pl

 

 

     

 

 

 

    

 

 

 

 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij