startUP
Data: Wernisaż: 14 VII | 18.00. Wystawa prezentowana do 4 września 2016 r.
Miejsce: Galeria Miasta Ogrodów
Wystawa projektów absolwentów Studium Fotografii ZPAF

Wystawa zbiorowa:

Monika Krzyszkowska
Paweł Bogumił
Katarzyna Piądłowska
Anna Fijałkowska
Marcin Federak

Kuratorki: Katarzyna Łata-Wrona, Jolanta Rycerska

Zaproszeni do wystawy autorzy reprezentują różnorodne gatunki fotografii - fotografię inscenizowaną, kreacyjną, portret, czy dokument. Łączy ich wielka wrażliwość i inteligencja w budowaniu wewnętrznego świata snutych opowieści. Każdy z cykli jest mądrą, bo przemyślaną treściowo i formalnie, a także wysmakowaną estetycznie narracją. Takie projekty celnie odpowiadają na potrzeby współczesnego miłośnika fotografii - poszukującego dających do myślenia, a zarazem błyskotliwie opowiedzianych historii.