Wycieczka miejska
na 4 Design Days

Zbiórka:

18.02.2017, godz. 10, hol KMO

Future Artist zaprasza na familijną wycieczkę miejską do Katowickiej Strefy Kultury i Międzynarodowego Centrum Kongresowego, gdzie w dniach 16-19 lutego odbywać będzie się druga edycja najważniejszego w Polsce spotkania architektów, projektantów, producentów, przedstawicieli firm usługowych oraz deweloperów - targi 4 Design Days.

W ramach wycieczki, uczestnicy pod opieką Ewy Kokot zwiedzą wybrane stoiska 4DD i wezmą udział w warsztatach architektonicznych.

Obowiązują zapisy ze względu na ograniczoną ilość uczestników.

Uwaga! Wstęp na Targi jest bezpłatny dla dzieci za okazaniem legitymacji szkolnej. Osoby dorosłe obowiązuje zakup biletów. Zapisy: Ewa Kokot tel. 609687401.