Wycieczka na ASP
Data: 25 lutego

Zbiórka:
godz. 10, hol KMO

plac Sejmu Śląskiego 2 (przy galerii Ściana Sztuki Dziecka)

Na zaproszenie dr Barbary Firla - kierownik biblioteki ASP w Katowicach dzieciaki pod opieką Ewy Kokot w sobotę 25 lutego, odwiedzą katowicką ASP. W programie wycieczki spacer ulicą Raciborską, finisaż wystawy dziecięcej o smokach, zwiedzanie biblioteki akademickiej*, poczęstunek oraz zabawy twórcze ze sztuką.

*W bibliotece ASP znajduje się ponad 10 000 pozycji dotyczących różnych dziedzin sztuki: grafiki, malarstwa, fotografii, rzeźby, wzornictwa i innych. Albumy monograficzne, jak i książki dotyczące techniki, tematyki, historii, teorii i filozofii sztuki. Z pozycji rzadkich lub cennych korzystać można w czytelni. Dzieci będą mogły pooglądać księgozbiór.

Udział bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona
Obowiązują zapisy: Ewa Kokot, tel. 609 687 401