INSTALACJA SURREALNA
wystawa

Kurator: Ewa Kokot

„Na szczęście,

gdzieś pomiędzy przypadkiem a tajemnicą

znajduje się wyobraźnia,

jedyna rzecz,

która chroni naszą wolność,

mimo tego,

że ludzie starają się ją ograniczyć

albo całkiem zniszczyć” — Luis Buñuel

Wystawa prezentująca nierealne zjawiska z udziałem ludzi, zwierząt i roślin. Czerpiąc z idei surrealizmu w sztuce, mali artyści stworzyli przewrotną instalację, która – uzewnętrzniając dziecięce marzenia senne – fruwa i błyszczy oraz różnorodne prace sprzeczne z logicznym porządkiem rzeczywistości. Całość aranżacji wywoływać ma wrażenie nadrzeczywistości i pomyślana jest jako szalona zabawa z publicznością. Future Arists mają nadzieję zachęcić odbiorców do własnych poszukiwań w sferze marzeń.

WSTĘP WOLNY