Jerzy Głybin – ekspresja w teatrze
Data: kwiecień 2017
Warsztaty ruchu scenicznego i aktorstwa

Rozpoczynamy kolejne warsztaty w ramach projektu Opera Factory!

Dla tych którzy zawsze chcieli wystąpić w przedstawieniu przygotowaliśmy ciekawą propozycję: warsztaty aktorskie prowadzone przez cenionego artystę Teatru Śląskiego Jerzego Głybina. Pedagog z blisko 30 letnim doświadczeniem opracuje podczas warsztatów zadania aktorskie, które najlepsi z uczestników będą mieli szansę zaprezentować publicznie podczas przedstawień Czarodziejskiego Fletu W. A. Mozarta 25 i 26 kwietnia w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. To niezwykła szansa dla pasjonatów opery do przyłączenia się do 50. osobowego zespołu artystów tworzących przedstawienie.

Harmonogram spotkań:

9 kwietnia, godz. 11-17 – ćwiczenia aktorskie, reżyseria scen

21-22, 24 kwietnia, godz. 15-18 – próby z orkiestrą

25 kwietnia, godz. 18-21 – prapremiera przedstawienia Czarodziejski Flet

26 kwietnia, godz. 18-21 – premiera przedstawienia Czarodziejski Flet

Udział bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje na miasto-ogrodow.eu