Zobacz

Rozwojowa kreska
Data: październik - grudzień 2017
Miejsce: Muzykodrom
Warsztaty dla dzieci

 

 

Rozwojowa kreska w Muzykodromie to cykl rozwojowych warsztatów dla dzieci od 5 do 12 roku życia, dzięki którym dziecko ma możliwość bycia uważnym na siebie, doświadczać siebie, podejmować próby refleksyjności wykorzystując do tego celu rysunek i inne narzędzia zaczerpnięte z  arteterapii. Rysowanie jest wpisane w naturę dziecka. Celem warsztatów jest poprzez rysowanie i inne działania skierować dziecko na lepsze poznanie samego siebie z rozwijaniem jego własnych zasobów Dzięki czemu dziecko może lepiej  funkcjonować we  własnym życiu w poczuciu szczęścia i ogólnego zadowolenia ze swojego życia. Warsztaty dostosowane są do wieku i możliwości dzieci. Warsztaty nie stanowią formy terapii.

Ewa Baranowska-Jojko

 

Najbliższe spotkanie: 

 

28 października, godz. 11, sala Muzykodromu (Katowice Miasto Ogrodów, pl. Sejmu Śląskiego 2, II piętro)

Temat spotkania: Autoportret pewnego wartościowego dziecka

Informacje i zapisy: ewa.baranowska-jojko@miasto-ogrodow.eu 

 

 

Ewa Baranowska-Jojko 

Ukończyła studia pedagogiczne oraz podyplomowe z zakresu sztuki i arteterapii. Coach ICF. Jako ekspert zewnętrzny chętnie dzieli się wiedzą z arteterapii przez sztuki wizualne oraz wykorzystaniem jej elementów w pracy dydaktyczno-wychowawczej dla nauczycieli. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i osobami dorosłymi. Ubiegłoroczna laureatka zwycięskiej akcji konkursowej "Projekt dla dzieci" — prosta składana książeczka do poznania samego siebie w ramach projektu edukacyjno-artystycznego DO SZTUKI GOTOWI START! BWA w Katowicach.

 

Autorka książek: "Rozwojowa kreska. Ćwiczenia plastyczne z elementami arteterapii" oraz "Rozwojowe wzgórze. Program rozwoju osobistego dla dzieci z elementami arteterapii" — Wydawnictwa Harmonia.

 

Na swojej ścieżce zawodowej uczyła się od wielu specjalistów pracujących z dziećmi i osobami dorosłymi, za co jest im ogromnie wdzięczna. Nadal podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu kursach dla specjalistów jak również sama chętnie współpracuje z uczelniami wyższymi, instytucjami, stowarzyszeniami, fundacjami i innymi, którym bliska jest poprawa, jakości życia uczestników zajęć. Lubi to, co robi i czuje w tym sens. 

 

 

Więcej wydarzeń Drukuj
Partnerzy
sliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslidersliderslider
Ta strona używa plików cookies (tzw. ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij